13 червня 2014 Автор статті:

38493920 - копия

8 червня в місті Житомирі відбулася благодійна ярмарка “Дитяча Єдність”, ініційована громадськими організаціями Демократичний Альянс Жінок та Молодь Демократичного Альянсу.

Ярмарок мав на меті збір коштів для евакуйованого зі Слов’янська дитячого будинку та Житомирського обласного притулку для неповнолітніх. “Ми хочемо показати, що нам небайдужа доля як місцевих діток – сиріт, так і дітей зі сходу, а також змалечку привчити підростаюче покоління до благодійності”, – повідомляють організатори.

На ярмарку продавали речі з яких виросли діти, іграшки, книжки, вироби, створені власними руками. Маленькі учасники та учасниці мали можливість зробити виставку своїх доробків та продати їх. Небайдужі житомиряни, придбавши за символічну ціну речі, представлені на ярмарку, зробили свій внесок у збір коштів для дитячих будинків Житомира та Слов’янська.

В рамках заходу був представлений фото – проект «Очі надії», присвячений діткам, що певний час життя провели в дитячому притулку. Кожен зміг побачити на фото маленькі оченята сиріт, які так потребують нашої з вами допомоги. На учасників та гостей свята чекала розважальна програма від професійних аніматорів, смачні частування кондитера, боді арт, авторські вироби майстринь, безкоштовні фото, майстер-класи та призи для дітей – учасників ярмарку.

“Головна мета свята – показати, що Схід та Захід разом. Кожна дитина заслуговує на щасливе дитинство та мирне небо над головою. Благодійна ярмарка об’єднала небайдужих до долі сиріт людей. Всі разом ми зібрали кошти і велику рількість речей та іграшок”, – зазначила одна з організаторок ярмарку Тетяна Бачинська.

Фото заходу можна переглятнути ТУТ.

Прес-служба

ГО “Демократичний Альянс Жінок”

women@dem-alliance.org

http://women-da.org/