ДемАльянс ЖІнокНа історичному ІІІ з’їзді політичної партії Демократичний Альянс відбулось урочисте підписання Угоди про спільні дії з Громадською організацією “Демократичний Альянс Жінок”.

Дві структури домовились спільно творити нову політичну історію та разом йти через усі випробування на шляху формування нової України.

“Символічно, що саме сьогодні ми об’єднуємо зусилля. Підписуючи угоду про співпрацю, ми беремо на себе спільні зобов’язання. Наш курс – рівні можливості у політиці незалежно від статі”, – зауважив Голова партії Демократичний Альянс Василь Гацько.

Серед основних завдань співпраці партії та організації визначені наступні:

–   забезпечення можливостей для розвитку і реалізації особи незалежно від її статі;

–   формування нових відповідальних політиків на засадах християнської демократії;

–   представництво, відстоювання та захист суспільних інтересів на всіх рівнях державної влади;

–   вироблення та реалізація ефективних рішень державного управління та забезпечення реформ.

Не менш важливим аспектом угоди є і взаємні зобов’язання, взяті на себе кожною із сторін. Зокрема, партія висловила готовність сприяти та надавати всебічну підтримку розвитку ГО “ДемАльянс Жінок”, забезпечувати відповідне представництво її інтересів на рівні керівних органів партії (в тому числі через надання Голові організації права дорадчого голосу в Правлінні та Політраді партії), формуванні передвиборчих списків та органів влади, створювати можливості для відкритого діалогу та взаємодії вищих органів обох структур, враховувати позиції ГО “ДемАльянс Жінок” у політичних рішеннях та діях, підтримувати її програмні та законодавчі ініціативи в сфері гендерної політики.

ДемаАльянс ЖІнок-1(1)

Своєю чергою, громадська організація «Демократичний Альянс Жінок» поклала на себе зобов’язання забезпечувати підтримку та поширення програмних цілей політичної партії Демократичний Альянс, формувати засади та позиції партії щодо гендерної політики, сприяти збалансованому представництву чоловіків і жінок в процесах прийняття рішень в команді Демократичного Альянсу, забезпечувати підготовку політиків з числа жінок, їх навчання та отримання досвіду, розробляти та поширювати ефективні рішення в сфері гендерної політики.

“Партія Демократичний Альянс розділяє наші погляди і на власному прикладі демонструє прагнення до збалансованого представництва чоловіків і жінок в тому числі і у своїй команді. Попереду у нас багато роботи, тож сподіваємось на плідну співпрацю, яка дасть гідні результати,” – прокоментувала подію Голова Демократичного Альянсу Жінок Наталя Король.